Zaloguj się aby zagłosować.


SPOŁECZEŃSTWO

 • Anna Dereszowska

  Anna Dereszowska

  Anna Dereszowska od początku powstania organizacji jest ambasadorką Kwiatu Kobiecości. Wzięła udział w kampanii „Diagnostyka jajnika”, której celem jest przekonanie kobiet do regularnych badań ginekologicznych oraz sprawdzania swoich rodzinnych obciążeń nowotworowych. Aktorka od 2014 roku wspiera również Interwencyjną Placówkę Opiekuńczą w Otwocku, a w 2015 roku została Ambasadorką SOS Wiosek Dziecięcych. W ramach współpracy z SOS wzięła udział w nagraniu płyty z kolędami „Razem w święta” oraz zaangażowała się w konkurs „Listen to your heart”. Ponadto aktorka bardzo aktywnie włącza się w kampanię „Szukamy Mamy”. Jej celem jest dotarcie do osób, które mogą być zainteresowane podjęciem pracy w charakterze rodzica SOS, a także propagowanie wiedzy na temat rodzicielstwa zastępczego. Anna Dereszowska bierze również udział w wielu ogólnopolskich akcjach społecznych m.in. Warsaw Business Run, Pomoc Mierzona Kilometrami, Kocham nie biję, Moda na serce.

  X
 • Omenaa Mensah

  Omenaa Mensah

  Wieloletnie zaangażowanie Omeny Mensah w różnorodne akcje charytatywne zaowocowały założeniem przez nią OMENAA FOUNDATION, której działalność opiera się na trzech filarach: tolerancji, edukacji i współpracy. Pod wspólnym hasłem AMBASADA TOLERANCJI Omenaa realizuje szereg projektów edukacyjnych promujących tolerancję m.in.: pokaz mody z udziałem kolorowych dzieci organizowany w trakcie wyborów Miss Egzotica, warsztaty edukacyjne w przedszkolach „Jesteśmy obywatelami świata” czy sesję pod hasłem #TOLERANCE, do której zaprosiła kilkanaście znanych osób. Omenaa Mensah w mądry sposób wspiera też ubogie dzieci w Afryce - pomaga swoim podopiecznym w zdobyciu solidnego wykształcenia, by w dorosłym życiu dostali dobrą pracę, a tym samym wyrwali się z kręgu ubóstwa. W tym celu wspólnie z fundacją HATIMA, uruchomiła serwis www.omenaa.pl, przez który zbiera pieniądze dla dzieci marzących o nauce i lepszym życiu. Omenaa Foundation wydała kalendarz I TAKI ŚWIAT JEST PIĘKNY, do którego zaprosiła Justynę Steczkowską, Weronikę Książkiewicz, Katarzynę Bujakiewicz oraz czołowych polskich projektantów, których kreacje z kalendarza zostały zlicytowane w trakcie jego premiery za łączną kwotę 108 tys. zł. Pieniądze te zasiliły projekt budowy szkoły w Ghanie i dzięki temu jest coraz bliższy realizacji. Aktualnie Omenaa ma już ziemię pod szkołę i gotowy projekt budynku.

  X
 • Maciej Orłoś

  Maciej Orłoś

  Maciej Orłoś nominowany przez Stowarzyszenie Otwarte Drzwi aktywnie zaangażował się w poprowadzenie piątej edycji projektu „Giełda Mocy” promującego zatrudnienie wspomagane osób z niepełnosprawnością. Dziennikarz starał się nagłośnić inicjatywę poprzez swój prywatny i oficjalny profil społecznościowy, zgodził się zostać lektorem w klipie promującym przekazywanie 1% podatku na rzecz tego Stowarzyszenia. Dzięki współpracy z Maciejem Orłosiem wzrosła rozpoznawalność organizacji Otwarte Drzwi, zwiększyła się przychylność ze strony instytucji biznesowych, a do stowarzyszenia zgłosiła się znacznie większa liczba pracodawców, chcących zaoferować pracę dla osób z niepełnosprawnością. Dzięki temu aż 80% osób biorących udział w projekcie zostało z powodzeniem zatrudnionych na otwartym rynku pracy. Poza współpracą ze Stowarzyszeniem Otwarte Drzwi Maciej Orłoś odwiedza małych pacjentów w szpitalach dziecięcych, wziął udział w charytatywnym pokazie mody Fundacji Orimari, jest ambasadorem akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, na prośbę wielu fundacji prowadzi wydarzenia charytatywne nie pobierając za to wynagrodzenia. W zeszłym roku dziennikarz został ambasadorem kampanii „Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję”.

  X
 • Tomasz Wolny

  Tomasz Wolny

  Tomasz Wolny wspiera finansowo Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce i współpracuje z nim od dwóch lat. Jego zaangażowanie w tym czasie jest niezwykle imponujące. Dziennikarz jest pomysłodawcą i realizatorem projektów: „A Ty byś pomógł?” i „Szukam Mamy”, które nie tylko poruszyły serca tysięcy internautów, ale konkretnie wsparły kampanię 1% dla SOS. Filmy stworzone na potrzeby tych kampanii uzyskały ponad 600 tys. wejść na YouTube. Dziennikarz wziął udział w projekcie „Podaruj dzieciom lepszą przyszłość”. Dzięki niemu powstał wyjątkowy kalendarz na rok 2016 z idolami podopiecznych SOS Wiosek Dziecięcych. Co ciekawe, Tomasza Wolnego wytypowała podopieczna Młodzieżowej Wspólnoty Mieszkaniowej w Koszalinie – Bożenka, która marzy aby zostać dziennikarką. W tym roku razem z SOS zrealizował materiał „Naprawmy Rzeczywistość”. Zachęcał warszawskich przechodniów, aby obejrzeli krótki film 360 stopni, który przedstawiał zwykły dzień z życia dziecka z rodziny z problemem alkoholowym. Przechodnie mieli okazję choć na chwilę wczuć się w sytuację takiego dziecka. Wkład i zaangażowanie Tomasza Wolnego w kampanie 1% przyniósł stowarzyszeniu ponad 3 miliony zł. Tomasz Wolny jest również ambasadorem kampanii „Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję”. Ma ona na celu zwrócenie uwagi Polaków na problemy 1,5 miliona osób chorujących na depresję.

  X
 • Katarzyna Zielińska

  Katarzyna Zielińska

  Katarzyna Zielińska od dwóch lat jest Ambasadorką Fundacji Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka (IWRD) w Gdańsku zajmującej się niesieniem pomocy dzieciom z autyzmem i ich rodzinom. M.in. dzięki jej zaangażowaniu zainteresowanie problematyką autyzmu oraz działalnością Fundacji IWRD na przestrzeni ostatniego roku wyraźnie wzrosło. Aktorka w miarę swoich możliwości odwiedza podopiecznych fundacji w Gdańsku, wzięła udział w kampanii w ramach obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu (2 kwietnia), wystąpiła w reportażu o autyzmie i działalności Fundacji IWRD. Katarzyna Zielińska przy różnych okazjach - Dzień Dziecka, rozpoczęcie roku szkolnego, czy Mikołajki - przekazuje podopiecznym fundacji upominki. Nie zapomina o promowaniu dobroczynności na portalach społecznościowych (facebook/instagram). Katarzyna Zielińska od wielu lat wspiera ogólnopolskie akcje charytatywne i crowdfundingowe: „Misie dla misi”, „Moda na serce”, akcja DKMSu „Wspólnie przeciw białaczce”, WOŚP, „Puść oko do Szymona”, „Budzimy Sebastiana”, „Uratuj oczko Kuby”, „Międzynarodowy dzień głuchych 2016”.

  X

ZDROWIE

 • Katarzyna Bujakiewicz

  Katarzyna Bujakiewicz

  Katarzyna Bujakiewicz od 2008 roku jest członkiem Drużyny Szpiku i członkiem Rady Fundacji Anny Wierskiej „Dar Szpiku”. Aktorka regularnie odwiedza szkoły, bierze udział w zbiórkach krwi, promuje akcje rejestracji dawców szpiku podczas różnych wydarzeń i programów telewizyjnych, w których ma okazję wystąpić. Jest stałym gościem na dziecięcej onkologii Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera w Poznaniu, z ogromnym zaangażowaniem działa na rzecz Onkomam. Sama inicjuje spotkania i różne aktywności, zaprasza inne gwiazdy do Drużyny Szpiku. Zawsze ma ze sobą koszulkę fundacji, która ma na sobie w czasie wydarzeń medialnych. Dodatkowo zaangażowana jest w pomoc przy budowie nowej, większej dziecięcej kliniki onkologicznej w Poznaniu. Warunki w jakich na co dzień przebywają dzieci wraz ze swoimi rodzicami nie przystają do XXI wieku. Kasia Bujakiewicz wspiera również podopieczne fundacji Rak'n'Roll. Regularnie namawia do adoptowania zwierząt ze schronisk, sprzeciwia się zabijaniu koni, wzięła udział w charytatywnym kalendarzu Omenaa Foundation i wielu biegach charytatywnych.

  X
 • Anna Korcz

  Anna Korcz

  Anna Korcz współpracuje z organizacją Kwiat Kobiecości i wraz z córką Anną jest ambasadorką drugiej odsłony ogólnopolskiej kampanii Diagnostyka jajnika – Twoja historia nie musi być złośliwa. Będzie namawiać kobiety do otwartego rozmawiania na temat chorób ginekologiczno-onkologicznych w rodzinie. Była również twarzą kampanii na rzecz walki z rakiem szyjki macicy. Od wielu lat współpracuje z Fundacją Spełnionych Marzeń, odwiedza dziecięce oddziały onkologiczne. Bierze udział w Onkoolimpiadzie w Warszawie.
  Dwukrotnie organizowała charytatywny event dla Fundacji Ewy Błaszczyk – A kogo,  w swoim Zaciszu, w Pomiechówku. Angażuje się w akcje na rzecz obrony zwierząt m.in. „Zerwijmy łańcuchy” i „Z pomocą porzuconym zwierzętom”. Zbiera fundusze na różne cele i uczestniczy w imprezach charytatywnych. Była wieloletnią prezeską fundacji Stop Przemocy O Godność Człowieka.

  X
 • Piotr Małachowski

  Piotr Małachowski

  Piotr Małachowski współpracuje z Fundacją Kamili Skolimowskiej, Fundacją Herosi i Zdążyć z pomocą. Sportowiec kilkakrotnie przekazał na licytację diamentowe statuetki zdobyte w prestiżowym cyklu zawodów lekkoatletycznych „Diamentowa Liga”. W tym roku oddał srebrny medal wywalczony na Igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro, a środki z jego sprzedaży przeznaczył na leczenie małego Olka. Piotr Małachowski jako ambasador Fundacji Kamili Skolimowskiej angażuje się w cykliczne campy lekkoatletyczne dla dzieci w wieku 9-12 lat mających za zadanie promocję lekkoatletyki oraz zdrowego trybu życia wśród najmłodszych. Dzięki jego udziałowi w imprezach campy cieszą się dużym zainteresowaniem placówek a dzieciaki chętniej garną się do uprawiania sportu.

  X
 • Anna Morawska

  Anna Morawska

  Dziennikarka Anna Morawska jest inicjatorką i koordynatorką kampanii „Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję” oraz autorką scenariuszy wszystkich spotów promocyjnych. Celem tej wyjątkowej kampanii jest zwrócenie uwagi Polaków na problemy osób chorujących na depresję, których w naszym kraju żyje około półtora miliona. Dzięki działaniom Anny Morawskiej Stowarzyszenie Aktywni przeciw depresji zdobyło pieniądze na billboardy i citylighty, dziennikarka zaangażowała swoich kolegów – operatorów, dźwiękowców, techników - do pracy wolontaryjnej na rzecz kampanii. Zgodnie z opinią krajowego konsultanta ds. psychiatrii Prof. dr hab. n. med. Piotra Gałeckiego kampania znacznie przyczyniła się do spadku samobójstw w 2015 r. za co stowarzyszenie otrzymało nagrodę AURELIUSZA 2016 dla organizacji działającej na rzecz praw pacjentów z zaburzeniami psychicznymi.

  X
 • Andrzej Wrona

  Andrzej Wrona

  Współpraca Andrzeja Wrony z Fundacją Herosi trwa nieprzerwanie od kilku lat. Siatkarz często odwiedza jej podopiecznych leczących się w Klinice Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, zaprasza ich na swoje mecze i treningi. Regularnie promuje fundację w wywiadach oraz na swoich profilach społecznościowych, bierze udział w sesjach zdjęciowych do charytatywnego kalendarza Fundacji Herosi z którego zysk przeznaczany jest na zakup sprzętu medycznego dla IMiD. Zachęca innych sportowców oraz gwiazdy muzyki i telewizji do angażowania się w działalność Fundacji. W 2014 roku, wraz z kolegą Karolem Kłosem, otworzył własny sklep „Kłos vs Wrona”, w którym sprzedają ubrania oraz gadżety sygnowane specjalnie stworzonym logotypem. Zysk z dostępnych w sklepie produktów przeznaczany jest na Fundację. Aby zebrać środki na leczenie 4-letniego Wiktora na jeden dzień został warszawskim taksówkarzem. Przez całą noc każdy mógł zamówić luksusową Andrzej Wrona taxi i przejechać się w wyjątkowym towarzystwie sportowca, dzięki tej akcji udało się zebrać blisko 30 000 zł.

  X

POMOC CHARYTATYWNA

 • Anna Czartoryska-Niemczycka

  Anna Czartoryska-Niemczycka

  Anna Czartoryska-Niemczycka, jako Ambasadorka, od początku działalności wspiera Stowarzyszenie Piękne Anioły dające szansę na lepszy rozwój dzieciom i młodzieży poprzez zmianę ich najbliższego otoczenia. Aktorka intensywnie promuje działalność stowarzyszenia, regularnie organizuje akcje pomocowe. W 2015 roku doprowadziła (za pieniądze swoje i zebrane wśród znajomych) do powstania placu zabaw przy stowarzyszeniu działającym na rzecz dzieci niepełnosprawnych w Raciborzu. W tym roku jej kolejna akcja zbiórki środków finansowych przyniesie radość dzieciom z ośrodka opiekuńczo - terapeutycznego w Cyprzanowie. Dzięki temu będzie można wyposażyć salę do terapii i zajęć dla mieszkających tam dzieci. Anna Czartoryska-Niemczycka sprzedaje osobiste rzeczy na aukcjach charytatywnych i całość środków przekazuje na działalność Stowarzyszenia. Z jej pomocą udało się pozyskać dla Pięknych Aniołów auto firmy Renault niezbędne dla działalności statutowej organizacji. Aktorka angażuje się w ratowanie pszczół, odwiedza dzieci w szpitalach, prowadzi aukcje i koncerty charytatywne, razem z mężem biorą udział w wydarzeniach dobroczynnych i sami organizują inicjatywę „UBIERAMY VODĘ” skupiającą twórców i pasjonatów sztuki pięknej i użytkowej oraz ludzi mediów i biznesu wokół szczytnego celu.

  X
 • Mateusz Damięcki

  Mateusz Damięcki

  Mateusz Damięcki od dawna współpracuję z Przemkiem Szalińskim - założycielem Fundacji „Przemek Dzieciom”. Aktor wielokrotnie przyjeżdżał do Gdańska odwiedzać małych pacjentów w szpitalach i ciężko chore dzieci w ich domach. Wręcza im zabawki, zdjęcia oraz pokazuje swój najnowszy program dokumentalny „Mapa ginącego świata”, przy okazji opowiadając o zwierzętach i przyrodzie. Aktor udziela swojego wizerunku do promocji działań fundacji, często wypowiada się na temat jej działalności w mediach oraz zachęca na swoim fanpage’u na Facebook’u do różnorodnego wspierania wybranych organizacji, inicjatyw i dzieci potrzebujących pomocy. Aktor jest szczególnie wrażliwy na ich nieszczęście. W maju 2016 roku przyjechał do Sopotu, aby wziąć udział w spotkaniu mającym na celu zebranie pieniędzy dla 13-letniego Marcina z wodogłowiem, porażeniem mózgowym i padaczką. Spotkanie cieszyło się wielkim zainteresowaniem. Najnowszą akcją wspieraną przez Mateusza Damięckiego jest licytacja obiadu z nim w ramach cyklu „Zjedz z gwiazdą”; dochód z tej aukcji jest przeznaczony na cele charytatywne. Aktor bierze udział w wielu innych akcjach dobroczynnych - pokaz mody Fundacji Orimari, Kalendarz Fundacji Spełnionych Marzeń, stworzenie audiobooka "W kolorowym świecie dzieci” - i crowdfundingowych w internecie m.in. Puść oko dla Szymona, Zielona EduPaczka i wiele innych.

  X
 • Bartek Jędrzejak

  Bartek Jędrzejak

  Bartek Jędrzejak - prezenter pogody znany z programu Dzień Dobry TVN - aktywnie współpracuje ze Stowarzyszeniem „Warto jest pomagać” wspierającym chore i niepełnosprawne dzieci w rehabilitacji oraz powrocie do zdrowia. W 2012 r. przyjechał do Zielonej Góry, by wesprzeć organizację podczas VIII edycji cyklicznej Akcji charytatywnej „Warto jest pomagać” zachęcając także Dorotę Gardias do udziału w tym wydarzeniu. Bartek Jędrzejak zaśpiewał dla dzieci przy akompaniamencie orkiestry. W grudniu 2013 wrócił do Zielonej Góry i razem z Dorotą Gardias wspólnie zaśpiewali oraz poprowadzili koncert. Prezenter namówił Michała Szpaka do udziału w wydarzeniu. W styczniu 2014 roku Bartek Jędrzejak został oficjalnie członkiem honorowym Stowarzyszenia. Od tego czasu użycza swego wizerunku i zachęca do przekazywania 1% podatku na rzecz tej organizacji. Dzięki zaangażowaniu Bartka Jędrzejaka trzykrotnie wzrosła kwota pozyskiwanej w ramach 1% podatku (w 2015 r. 730 tyś zł), stowarzyszenie stało się rozpoznawalne nie tylko w województwie lubuskim, ale w całej Polsce, wzrosła liczba podopiecznych Stowarzyszenia do blisko 100 osób (w 2012 było ich 45).

  X
 • Aleksandra Mikołajczyk

  Aleksandra Mikołajczyk

  Aleksandra Mikołajczyk działa charytatywnie od 2009 roku. Aktorka i reżyserka jest pomysłodawczynią i organizatorem akcji BajkOLAndia, ktorej ideą jest integracja dzieci chorych ze zdrowymi w ramach pokazów mody z ich udziałem, różnego rodzaju warsztatach i zabawach. Do wzięcia udziału w BajkOLAndii aktorka co roku zaprasza inne fundacje, organizacje czy firmy. Jej postawa otwartości i woli działania sprawia, że do akcji przyłączają się naprawdę znane marki, przedsiębiorstwa oraz gwiazdy. Aktorka we współpracy z 12 gwiazdami i 12 projektantami stworzyła Modny Kalendarz. Osoby znane zaangażowała również w Kampanię Pisania Piórem. Oprócz tego Ola Mikołajczyk wspiera organizację Kwiat kobiecości, DKMS, Polskie Amazonki, Fundację Serce Dziecka, Porozumienie bez barier, Mam Serce, Przyjaciółka i Centrum Zdrowia Dziecka. Osobiście obdarowała prezentami ponad 400 chorych tamtejszych pacjentów.

  X
 • Rafał Wilk

  Rafał Wilk

  Rafał Wilk - były żużlowiec, a dziś paraolimpijczyk, który mimo przeciwności losu nie zrezygnował z aktywnego uprawiania sportu - jest od samego początku ambasadorem ogólnopolskiej akcji społecznej Pomoc Mierzona Kilometrami, dzięki której każda aktywna sportowo osoba może zamienić pokonane przez siebie kilometry na wsparcie finansowe dla niepełnosprawnych dzieci. Inicjuje działania jeżdżąc na rowerze z napędem ręcznym, nagłaśnia inicjatywę poprzez portale społecznościowe, zachęcając wszystkich fanów, znajomych i przyjaciół do zbierania kilometrów. Od 19 czerwca 2016 roku pokonał ponad 4 tysiące km. W każdej edycji akcji pobija swój poprzedni wynik i zachęca do ścigania się z nim. Jego wynik jest również najlepszym wynikiem wśród gwiazd, które zaangażowały się w program. Oprócz tego Mistrz Olimpijski jest darczyńcą aukcji charytatywnych, oddaje również swój sprzęt na licytacje. Po wypadku w 2006 r., w którym stracił władzę w nogach, zaczął uprawiać narciarstwo zjazdowe na nartach jednośladowych mono ski. Największe sukcesy odnosi jednak w kolarstwie, na rowerze z napędem ręcznym.

  X

EKOLOGIA

 • Izabella Miko

  Izabella Miko

  Izabella Miko 10 lat temu założyła fundację EkoMiko. Na swojej stronie internetowej i profilach w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest, Tumblr, Whosay, Lettrs) intensywnie promuje ekologiczny tryb życia. W swoich videoblogach nie tylko poleca ekologię i weganizm, ale udziela porad jak zdrowo żyć w zgodzie z naturą, sama na co dzień dając przykład takiego stylu życia. Dzięki jej działaniom w wielu szkołach w Polsce powstały Ekogangi, czyli grupy dzieci i młodzieży domagające się koszy na segregacje, zbierające baterie, organizujące zbiórki i wywóz elektrosprzętu, dbające o niemarnowanie się wody w szkole i w domach. Aktorka udziela się również w wielu kampaniach dobroczynnych w USA pomagającym dzieciom oraz bezdomnym. Jest częścią zespołu prowadzącego kuchnie dla bezdomnych. W tym roku zaangażowała się w kampanię „Dopasowani Kompani” Fundacji Zwierzęca Polana. Ma ona na celu pomoc w dopasowaniu jak największej liczby bezdomnych dorosłych psów do idealnych dla nich rodzin czy właścicieli.

  X
 • Michał Piróg

  Michał Piróg

  Michał Piróg bardzo dobrze znany jest ze swoich działań na rzecz zwierząt, ekologii i ochrony środowiska. Tancerz i choreograf regularnie wspiera WWF Polska angażując się w akcję „Godzina dla ziemi”, dał się przykuć do budy w ramach akcji „Zerwijmy łańcuchy” aby zwrócić uwagę na cierpienie psów, zupełnie nagi owinął się folią spożywczą w proteście przeciwko masowemu zabijaniu karpi, od lat wspiera inicjatywę Karmimy Psiaki Fundacji Sarigato. W ostatnim czasie zaangażował się w jej projekt „Karma Wraca” i z własnej inicjatywy przekazał ok. 100 kg karmy do schroniska w Zieleniej Górze. W tym roku wsparł kampanię „XI. Nie porzucaj”. Regularnie w mediach społecznościowych i wywiadach namawia Polaków do ekologicznego trybu życia, wspierania organizacji zajmujących się ochroną środowiska, kupowania jajek z wolnego wybiegu, aby oszczędzić zwierzętom cierpienia. We współpracy z Fundacją Viva powstał wstrząsający spot na temat cierpienia kur. Tancerz angażuje się co roku również w akcję „Żonkile” Muzeum Historii Żydów Polskich oraz liczne aukcje i imprezy charytatywne.

  X
 • Honorata Skarbek

  Honorata Skarbek

  Honorata Skarbek wspiera akcję Karmimy Psiaki od początku jej istnienia. Wzięła udział w kampanii „Karma Wraca”, polegającej na zrobieniu zdjęcia i opublikowaniu go w swoich kanałach social media, zbierając tym samym karmę dla potrzebujących schronisk. Najmocniej zaangażowała się w projekt #ZalogujSieDoPomagania, była twórczynią grupy, do której dołączyło najwięcej osób w Polsce. Dzięki tym ludziom Fundacja Sarigato mogła ufundować 1861 posiłków dla bezdomnych psów z wybranego schroniska. W przeliczeniu na karmę pomogła zebrać 324,6 kg. Obecność Honoraty Skarbek podczas finału projektu Karmimy Psiaki zapewniła zainteresowanie mediów i sporą ilość publikacji na ten temat. Łącznie pojawiło się ponad 130 wzmianek o wydarzeniu, w tym w „Kronice” TVP Warszawa oraz w programie Pytanie na Śniadanie. Piosenkarka aktywnie działa na rzecz kampanii przeciwko wykorzystywaniu koni do transportu na trasie do Morskiego Oka oraz przeciwko transportowi i ubojowi koni. Poza tym, często bierze udział w charytatywnych akcjach, koncertach i innych wydarzeniach publicznych, przekazuje osobiste rzeczy na aukcje dobroczynne m.in. WOŚP, bierze udział w nagraniach charytatywnych albumów.

  X
 • Katarzyna Żak

  Katarzyna Żak

  Katarzyna Żak jest osobą o niezwykłej wrażliwości społecznej, angażującą się w wiele projektów dobroczynnych, w tym w inicjatywę Marine Stewardship Council Polska - międzynarodowej organizacji pozarządowej działającej na rzecz ochrony zasobów mórz i oceanów powstałą we współpracy z WWF. Katarzyna Żak w 2015 roku wzięła udział w kilku kampaniach informacyjnych skierowanych do Polaków m.in. „Świąteczny Śledzik” przekonującej do kupowania ryb z certyfikatem. Aktorka pojawiła się na Wielkim Warszawskim Śledziku zorganizowanym na Targu Rybnym w Warszawie, aby osobiście przekonywać konsumentów i reprezentować MSC w kontaktach z dziennikarzami. Wzięła udział w nagraniu życzeń świątecznych dla wszystkich konsumentów. Dzięki niej powstał również krótki materia filmowy, o tym dlaczego każdy z nas powinien troszczyć się o morza i oceany. Współpraca z Katarzyną Żak uwiarygodniła działania Marine Stewardship Council skierowane do Polaków i przyczyniła się do zainteresowania mediów tematem ochrony mórz i oceanów, certyfikacji ryb.

  X

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie. Zgadzam się